Copa America 2021 buruan irakiten ari da 2020ko Euroarekin batera, benetako jaiarekin zuzeneko futbola telebistan asteburu honetan etorriko da Brasilek Argentinari aurre egingo diola ikuskizun-finalean.
Iragarkia
Hego Amerikako nazioarteko txapelketa Argentinak batera antolatuko zuen - Kolonbiaren ondoan - baina COVID kopurua handitzen joan zen lehenengoan eta baita manifestazio politikoetan ere, bigarrenean txapelketa mugaz gain Brasilera aldatu zen.
Hegoamerikako futbolaren bi potentziek lehia berrituko dute orain bi koloseko futbol entitateen arteko talka sismikoan. Alde bat Lionel Messi izango da buru, bestea Neymar taldekide ohia.
Erresuma Batuko zalea bazara, merezi duen topaketa liluragarria da eta ikustea guztiz doakoa da.
RadioTimes.com Copa America 2021eko egitarau osoa dakar, besteak beste, lanpostu zerrenda, datak eta Erresuma Batuko hasierako orduak.
Nola ikusi Copa America 2021 telebistan eta zuzeneko erreprodukzioan
Joko guztiak zuzenean BBC plataforma anitzetan egongo dira ikusgai, beraz, doan sintonizatu ahal izango duzu etxean edo mugitzen ari zarenean.
Joko bakoitza BBC Sport webgunean, BBC Red Button telebistan edo BBC iPlayer beraz, ez duzu sekula momentu bat galduko.
Zure posta elektronikoaren hobespenak kudeatzeko, egin klik hemen.
Copa America programak telebistan
Erresuma Batuko denbora guztia.
Hirugarren postuko kanporaketa
Uztailak 9, ostirala
Peru v Kolonbia (01:00, larunbata 10)
Finala
Uztailak 10, larunbata
Brasil vs Argentina (01:00, 11 igandea)
Copa America emaitzak
1. txanda
Ekainak 13, igandea
Brasil 3-0 Venezuela (22:00)
Kolonbia 1-0 Ekuador (01:00, astelehena 14)
Ekainak 14, astelehena
Argentina 1-1 Txile (22:00)
Paraguai 3-1 Bolivia (01:00, asteartea 15)
2. txanda
Ekainak 17, osteguna
hostoak kizkurtzen dira tomate-landarean
Kolonbia 0-0 Venezuela (22:00)
Brasil 4-0 Peru (01:00, ostirala 18)
Ekainak 18, ostirala
Txile 1-0 Bolivia (22:00)
Argentina 1-0 Uruguai (01:00, larunbata 19)
3. txanda
Ekainak 20, igandea
Venezuela 2-2 Ekuador (22:00)
Kolonbia 1-2 Peru (01:00, astelehena 21)
Ekainak 21, astelehena
Uruguai 1-1 Txile (22:00)
Argentina 1-0 Paraguai (01:00, 22 asteartea)
4. txanda
Ekainak 23, asteazkena
Ekuador 2-2 Peru (22:00)
Brasil 2-1 Kolonbia (01:00, 24 osteguna)
Ekainak 24, osteguna
Bolivia 0-2 Uruguai (22:00)
Txile 0-2 Paraguai (01:00, ostirala 25)
5. txanda
Ekainak 27, igandea
Brasil 1-1 Ekuador (22:00)
Venezuela 0-1 Peru (22:00)
Ekainak 28, astelehena
Uruguai 1-0 Paraguai (01:00, 29 asteartea)
Bolivia 1-4 Argentina (01:00, 29 asteartea)
Final-laurdenak
Uztailak 2, ostirala
QF1: Peru 3-3 Paraguai (Peruk irabazi du penaltietan) (22:00)
QF2: Brasil 1-0 Txile (01:00, larunbata 3)
Uztailak 3, larunbata
QF3: Uruguai 0-0 Kolonbia (Kolonbiak irabazi du penaltietan) (23:00)
Uztailak 3, larunbata
QF4: Argentina 3-0 Ekuador (02:00, igandea 4)
Finalerdiak
Uztailak 6, asteartea
SF1: Brasil 1-0 Peru (12: 00etan, asteazkena 7)
SF2: Argentina 1-1 Kolonbia (Argentinak irabazi du penaltietan) (02:00, asteazkena 7)
IragarkiaIkusteko beste zerbaiten bila bazabiltza, begiratu gure telebista gida edo bisitatu gure kirol gunea azken berri guztietarako.